O nás

Sme mladí, rôzni, ale spája nás túžba po spoločenstve a službe. Pretože nie je dobré byť človeku samému, (Gn 2,18) sme vďační za to, že SME a že môže mať naše bytie konkrétnu tvár menom služba. A tak nemilovať len slovom a jazykom, ale skutkom a opravdivo. (1Jan 3,18)

Fungujeme už páru rokov, náš počet vzrástol a i my sa meníme, no túžba po niečom konkrétnom – mieste domova i miesta pre druhých, dostala skutočnú podobu až pred rokom. Kedy sme s Božou pomocou a šikovnými rukami, využili príležitosť vykonať dobro (Ef 5,16) a spoločne vytvorili FAJNKLUB.

FAJNKLUB je miesto, kde sme našli útočište my a túžime ho poskytnúť i ostatným – mladým, deťom … aby svoj čas netrávili len vonku a sami, ale mali priestor na hru, stretká, filmové večery,… a mohli zažiť spoločenstvo. Na tom, aby to neboli len pekné slová, ale skutočné skutky pracujeme a učíme sa i my .

Preto ťa pozývame nielen na našu stránku, ale aj k nám do FAJNKLUBU – veď je to miesto rovnako tvoje ako aj naše.
Na tejto stránke sa dozvieš o nás, našom fungovaní, akciách, môžeš sa preklikať fotkami, povzbudiť sa svedectvami, pridať sa k nám na rôzne podujatia, ktoré nájdeš v kalendári…

Prajeme ti, aby si tu našiel, čo si hľadal a možno aj viac…